• BM Recykling nas truje! Jak długo jeszcze Panie Prezydencie?

Każdego dnia powoli zdychamy! Ludzie umierają ale my mieszkańcy Hugo jesteśmy traktowani jak zwierzęta! Dlatego zdychamy wdychając tony oparów i szkodliwych substancji. Dzieci stale chorują na choroby górnych dróg oddechowych, starsze osoby boją się wychodzić z domu by nie stracić przytomności a my wszyscy każdego dnia musimy wdychać to świństwo nie mając z nikąd wsparcia ani zrozumienia. Panie Prezydencie jak długo jeszcze mamy powoli zdychać?

 

Przyjrzyjcie się uważnie na te zdjęcia. Te śmieci mają być składowane tylko doraźnie na czas rozładunku i poddania pod sortowanie. Zamiast tego zalegają tam stale od wielu miesięcy, gniją i emitują mnóstwo syfu do atmosfery. Myślicie, że te chmury unoszące się nad górami śmieci pachną górskim powietrzem? Tysiące ton śmieci każdego dnia emituje ogromne ilości pyłu, bakterii, wirusów, siarkowodoru, ksyleny, metan, dwutlenek węgla i reszta tablicy Mendelejewa.

 

 

Janusz Ławecki

13 maja 2017

GALERIA

PUBLIKACJE

Artykuły


 

WOLNE MIASTO SIEMIANOWICE

FAKTY I WYDARZENIA Z REGIONU

 

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityka Cookies.

Skład Redakcji:

Redaktor Naczelny: 

Janusz Ławecki

Redaktorzy: 


Skład Redakcji:

Redaktor Naczelny: Janusz Ławecki

Redaktorzy:

 

Stowarzyszenie Wolne Siemianowice

To źródło aktualnych i często niewygodnych faktów o Twoim mieście pomijanych przez inne media. Codzienna dawka świeżych informacji z kategorii: społeczne, gospodarka, polityka, sport, kultura i inne. Felietony i ciekawostki z miasta i okolic czyli cykl "U nas w ogródku..." oraz "Co za miedzą piszczy.."

Designed by DronAir.pl

Copyright © 2016-2020 Wolne Miasto Siemianowice