Copyright © 2016-2020 Wolne Miasto Siemianowice 

Designed by DronAir.pl

Stowarzyszenie Wolne Siemianowice

To źródło aktualnych i często niewygodnych faktów o Twoim mieście pomijanych przez inne media. Codzienna dawka świeżych informacji z kategorii: społeczne, gospodarka, polityka, sport, kultura i inne. Felietony i ciekawostki z miasta i okolic czyli cykl "U nas w ogródku..." oraz "Co za miedzą piszczy.."

Skład Redakcji:

Redaktor Naczelny: Janusz Ławecki

Redaktorzy:

 

Skład Redakcji:

Redaktor Naczelny: 

Janusz Ławecki

Redaktorzy: 


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityka Cookies.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

 

WOLNE MIASTO SIEMIANOWICE

FAKTY I WYDARZENIA Z REGIONU

Artykuły


 

PUBLIKACJE

GALERIA

14 listopada 2014

W związku z karygodnym zachowaniem kandydata na radnego Henryka Świerzego, człowieka skompromitowanego razem z jego poplecznikiem Krzysztofem Szygą, który zamiennie z Franciszkiem Małeckim - Trzaskosiem zmierzali do rozbicia siemianowickiej opozycji oświadczam, iż w tych wyborach samorządowych będę wspierał swoim głosem Rafała Piecha. Postawa Forum Samorządowego Jacka Guzego wobec zachowań uderzających w godność Jana Wieczorka, syna jednego z kandydatów na radnych w Forum Samorządowym Jacka Guzego oraz Bogdana Banaszczyka obrazuje degryngoladę i zepsucie moralne odchodzącego w niebyt polityczny Prezydenta Guzego.

 

 

 

Mam nadzieję, że miasto odrzuci hańbiące nas zachowania jak afera Bochengate, jak zadłużanie przyszłych pokoleń poprzez łatanie dziury budżetowej emisją obligacji czy wiele innych dyskredytujących działań Guzego w poprzednich dwóch kadencjach. Mimo wielu różnic i zdecydowanej kontestacji wielu działań grupy przez niego reprezentowanej uważam, iż wszyscy zwolennicy Wolnych Siemianowic i moi powinni pójść do urn i oddać głos na kandydaturę Rafała Piecha jako kandydata na Prezydenta Miasta Siemianowic Śląskich. Namawiam również do tego, aby spośród kandydatów na radnych SMS wybierać ludzi nieznanych i znajdujących się na innych niż pozycje 1, 2 czy ostatniej. Te wszystkie działania doprowadzą do wyeliminowania pasożytów pokroju Szygi, Świerzego, Trzaskosia czy Blachy a więc ludzi, których moim zdaniem w bliżej nieokreślony sposób kupił Jacek Guzy. Oskarżenia o pedofilię, homoseksualizm czy inne nieuprawnione tezy winny brzydzić i wykluczać społecznie ludzi, którzy sami unikają płacenia od wielu miesięcy świadczeń alimentacyjnych na własne dzieci, mając jednocześnie środki na "piwo z Kauflandu dla siebie i swoich nowych wybranek". Zdrada, zaniedbywanie dzieci, podszywanie się pod różne tożsamości to coś co wyklucza ludzi z życia publicznego i właśnie tak POWINNIŚMY ZADBAĆ O WYKLUCZENIE SZYGI, ŚWIERZEGO, TRZASKOSIA I BLACHY, którzy wykonali dobrą robotę dla FORUM SAMORZĄDOWEGO JACKA GUZEGO!!!.

 

 

                                                                                                                  Z poważaniem

                                                                                                                  Mariusz Polok

                                                                                                                  Wolne Siemianowice

• Oświadczenie