Copyright © 2016-2020 Wolne Miasto Siemianowice 

Designed by DronAir.pl

Stowarzyszenie Wolne Siemianowice

To źródło aktualnych i często niewygodnych faktów o Twoim mieście pomijanych przez inne media. Codzienna dawka świeżych informacji z kategorii: społeczne, gospodarka, polityka, sport, kultura i inne. Felietony i ciekawostki z miasta i okolic czyli cykl "U nas w ogródku..." oraz "Co za miedzą piszczy.."

Skład Redakcji:

Redaktor Naczelny: Janusz Ławecki

Redaktorzy:

 

Skład Redakcji:

Redaktor Naczelny: 

Janusz Ławecki

Redaktorzy: 


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityka Cookies.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

 

WOLNE MIASTO SIEMIANOWICE

FAKTY I WYDARZENIA Z REGIONU

Artykuły


 

PUBLIKACJE

GALERIA

20 marca 2014

Stowarzyszenie Wolne Siemianowice oświadcza, iż nie ma zamiaru wdawać sie w dyskusje z niedojrzałymi emocjonalnie politykierami, ludźmi, którzy szukają w ludziach uznawanych za maszynki wyborcze przede wszystkim naiwności, stanowisk - które JUZ DAWNO PODZIELILI, porozumień kuluarowych czy innych form podważających dla nas sens istnienia i podstawę działalności.


Dzisiaj skupiamy się nadal na jednoczeniu naszych środowisk, które wspólnie będą prowadzić jasne czytelne i oczywiste dla wszystkich dyskusje o przyszłości miasta. Do tych dyskusji stwarzamy narzędzia i będziemy zapraszać środowiska do nas opozycyjne, które również będą chciały wyrażać swoje poglądy. Skupiamy się na mieszkańcach i programie dla mieszkańców, którzy to przecież sami zdecydują komu zaufać w zbliżających się wyborach samorządowych. My rozumiemy, że dla niektórych 1200 PLN diety to rata za samochód i szkoda byłoby jej stracić (o to przecież walczyliście czyż nie?), prawdopodobnie jednak co niektórzy będą musieli się oswoić z taka myślą. To w końcu ludzie osobiście wiedzą kto przez 4 lata wykonał jaki zakres pracy i komu warto zaufać. Kto się kompromitował swoja nieudolnością a podjął swoją aktywność tuz przed wyborami (nie po raz pierwszy). Nie mamy zamiaru zniżać się do poziomu co niektórych osób, którzy często przynosili wstyd funkcjom jakie pełnili bo zwyczajnie nie ma na to czasu i szkoda tracić własną energię. Dostrzegamy jednak, że tacy miałcy ludzie czując się zagrożeni bo obnażona zostaje ich nicość starają się w różnych formach prowadzić ataki na nasza działalność i to nie od dziś. Wszystkim życzymy powodzenia w prowadzonej przez nich działalności, my zaś nadal pozostajemy wierni swoim ideałom, które niezależnie od opluwania, poniżania i kłamstw rozpowszechnianych na nasz temat będziemy promować to co wartościowe - AKTYWNOŚĆ LUDZI i POBUDZANIE SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ!

 

Z WYRAZAMI SZACUNKU
MARIUSZ POLOK

• Oświadczenie WMS