Copyright © 2016-2020 Wolne Miasto Siemianowice 

Designed by DronAir.pl

Stowarzyszenie Wolne Siemianowice

To źródło aktualnych i często niewygodnych faktów o Twoim mieście pomijanych przez inne media. Codzienna dawka świeżych informacji z kategorii: społeczne, gospodarka, polityka, sport, kultura i inne. Felietony i ciekawostki z miasta i okolic czyli cykl "U nas w ogródku..." oraz "Co za miedzą piszczy.."

Skład Redakcji:

Redaktor Naczelny: Janusz Ławecki

Redaktorzy:

 

Skład Redakcji:

Redaktor Naczelny: 

Janusz Ławecki

Redaktorzy: 


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityka Cookies.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

 

WOLNE MIASTO SIEMIANOWICE

FAKTY I WYDARZENIA Z REGIONU

Artykuły


 

PUBLIKACJE

GALERIA

08 marca 2017

6 marca zostało chwilowo wyłączone forum dyskusyjne wolnesiemianowice.pl/hydepark. Jest to związane ze zmianą serwera na którym się znajdowało. Nowe forum będzie funkcjonować pod adresem: forumsiemianowice.pl i będzie podzielone na dwie grupy użytkowników. Dla osób zarejestrowanych pod imieniem i nazwiskiem oraz zweryfikowanych w bezpośrednim kontakcie a druga grupa dla wszystkich osób także tych, zarejestrowanych pod nickiem. 

Ze względów technicznych forum to w tej chwili nie jest jeszcze gotowe dla użytkowników. Można się na nim zarejestrować ale dopiero za kilka dni uda mi się włączyć wszystkie jego funkcje. 

 

W związku z informacjami jakie w ostatnich dniach napływają masowo na skrzynki e-mail Urzędu Miasta i innych jednostek samorządowych oraz są rozsyłane w przestrzeni internetowej, uprzejmie informuję, iż wszelkie informacje zawarte w tych pismach są nieprawdziwe, zmanipulowane i mają na celu zdyskredytowanie mojej osoby oraz Stowarzyszenia Wolne Siemianowice, którego jestem przedstawicielem. Wszelka korespondencja podpisywana nazwą "wolne siemianowice" lub sugerująca, że ja jestem jej autorem albo podpisana fałszywymi danymi ale mająca na celu szkalowanie mojej osoby nie pochodzi ode mnie ale od osób, które za wszelką cenę starają się mnie ośmieszyć czy zaszkodzić. Jedyny adres jaki od lat używam do kontaktu to janusz-lawecki@wp.pl
Może się też zdarzyć, że ktoś użyje fałszywego profilu lub strony w celu podszywania się pode mnie. Jeżeli to możliwe proszę o poinformowanie znajomych o moim oświadczeniu bo nie jestem w stanie wysyłać do każdego z osobna tej informacji. W razie potrzeby kontaktu podaję swój numer tel. 510 939 498

 

Z poważaniem Janusz Ławecki

• Oświadczenie Wolnych Siemianowic