Copyright © 2016-2020 Wolne Miasto Siemianowice 

Designed by DronAir.pl

Stowarzyszenie Wolne Siemianowice

To źródło aktualnych i często niewygodnych faktów o Twoim mieście pomijanych przez inne media. Codzienna dawka świeżych informacji z kategorii: społeczne, gospodarka, polityka, sport, kultura i inne. Felietony i ciekawostki z miasta i okolic czyli cykl "U nas w ogródku..." oraz "Co za miedzą piszczy.."

Skład Redakcji:

Redaktor Naczelny: Janusz Ławecki

Redaktorzy:

 

Skład Redakcji:

Redaktor Naczelny: 

Janusz Ławecki

Redaktorzy: 


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityka Cookies.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

 

WOLNE MIASTO SIEMIANOWICE

FAKTY I WYDARZENIA Z REGIONU

Artykuły


 

PUBLIKACJE

GALERIA

05 marca 2014

W związku z tym, iż władza nie wywiązuje się de facto z żadnych obowiązków zabierzemy się sami za pracę i posprzątamy dzielnicę! Zbierzemy śmieci do worków, które zawieziemy samochodami pod dom Prezydenta Jacka Guzego. Może kiedy stosy śmieci znajdą się u bram Prezydenta zasłużą aby je wywieźć i zutylizować. Ile możemy czekać na właściwe postawy obecnie urzędujących władz? Czy to wymaga aż takiego zaangażowania? Może wystarczy się przykładać do codziennej pracy Panie Prezydencie!?

 

 

Nasza cierpliwość się skończyła. Wielokrotnie prosiliśmy o poprawę czystości miasta ale władze najwyraźniej nic sobie z tego nie robiły. Kiedy zatem weźmiemy sprawy w swoje ręce jesteśmy przekonani, że sytuacja ulegnie zmianie. Do akcji zapraszamy wszystkich mieszkańców Siemianowic.

 

Stowarzyszenie Wolne Siemianowice

 

• Sprzątamy HUGO