Copyright © 2016-2020 Wolne Miasto Siemianowice 

Designed by DronAir.pl

Stowarzyszenie Wolne Siemianowice

To źródło aktualnych i często niewygodnych faktów o Twoim mieście pomijanych przez inne media. Codzienna dawka świeżych informacji z kategorii: społeczne, gospodarka, polityka, sport, kultura i inne. Felietony i ciekawostki z miasta i okolic czyli cykl "U nas w ogródku..." oraz "Co za miedzą piszczy.."

Skład Redakcji:

Redaktor Naczelny: Janusz Ławecki

Redaktorzy:

 

Skład Redakcji:

Redaktor Naczelny: 

Janusz Ławecki

Redaktorzy: 


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityka Cookies.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

 

WOLNE MIASTO SIEMIANOWICE

FAKTY I WYDARZENIA Z REGIONU

Artykuły


 

PUBLIKACJE

GALERIA

06 czerwca 2018

4. Oczekujemy zaproponowania władzy Ustawodawczej uchwalenia przepisów o zwalczaniu uciążliwości odorowej na wzór rozwiązań takich krajów jak Szwajcaria czy Niemcy, opisanych w raporcie przygotowanym przez Biuro Analiz i Dokumentacji Kancelarii Senatu z listopada 2014r a polegających na określaniu uciążliwości firm recyklingowych na podstawie ilości zgłoszeń oficjalnych, ze strony mieszkańców usytuowanych w bezpośrednim sąsiedztwie z terenem tych firm. Prosimy o odpowiedź czy będzie taka propozycja czy nie. 

 

To jeden z 7-miu postulatów jakie zostały złożone z kilkuset podpisami mieszkańców 21.08.2017r w Urzędzie Miasta Siemianowice Śląskie. Wśród tych podpisów nie ma ani jednego podpisu przedstawicieli UM, Radnych czy urzędników. 

 

 

 

A oto kilka zdjęć z tamtych wydarzeń:

Tylko tylu nas było wtedy. widzicie tu gdzieś Radnego czy urzędnika?

 

 

 

Janusz Ławecki

Czas odświeżyć pamięć władzy