Copyright © 2016-2020 Wolne Miasto Siemianowice 

Designed by DronAir.pl

Stowarzyszenie Wolne Siemianowice

To źródło aktualnych i często niewygodnych faktów o Twoim mieście pomijanych przez inne media. Codzienna dawka świeżych informacji z kategorii: społeczne, gospodarka, polityka, sport, kultura i inne. Felietony i ciekawostki z miasta i okolic czyli cykl "U nas w ogródku..." oraz "Co za miedzą piszczy.."

Skład Redakcji:

Redaktor Naczelny: Janusz Ławecki

Redaktorzy:

 

Skład Redakcji:

Redaktor Naczelny: 

Janusz Ławecki

Redaktorzy: 


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityka Cookies.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

 

WOLNE MIASTO SIEMIANOWICE

FAKTY I WYDARZENIA Z REGIONU

Artykuły


 

PUBLIKACJE

GALERIA

09 czerwca 2018

Szanowni mieszkańcy Niebieski Bajtel w tym roku odbędzie się po raz kolejny. Bardzo się cieszę mogąc poinformować, że mimo różnych trudności impreza dla podwórkowych zespołów piłkarskich odbędzie się po raz kolejny. 

 

Przypomnijmy. Imprezę zapoczątkowali członkowie Stowarzyszenia Wolne Siemianowice Mariusz Polok i Janusz Ławecki 4 czerwca 2011r. Poniżej artykuł przypominający tamte czasy:

 

W tym roku istniała duża obawa, że Niebieski Bajtel się nie odbędzie. Zaproponowaliśmy prowadzenie tej imprezy Panu Wojciechowi Szyłejko, znanemu miłośnikowi piłki dla dzieci i organizatorowi wielu tego typu imprez w naszym mieście. Pan Wojtek chętnie się zgodził zorganizować imprezę w tym roku i już ustalił datę na 8 września 2018r. Zachęcam wszystkich dotychczasowych współorganizatorów oraz sponsorów do wsparcia Pana Wojtka Szyłejko w organizacji tej imprezy. W razie potrzeby podaję nr telefonu do kontaktu z Panem Wojtkiem 508 503 358 lub z Januszem Ławeckim nr tel. 510 939 498. 

Postarajmy się wspólnie zorganizować to coroczne święto dla dzieci pamiętając, że dzień dziecka to nie tylko 1 czerwca. 

 

Autor Janusz Ławecki

Niebieski Bajtel 8-ma edycja - nowy organizator