Copyright © 2016-2020 Wolne Miasto Siemianowice 

Designed by DronAir.pl

Stowarzyszenie Wolne Siemianowice

To źródło aktualnych i często niewygodnych faktów o Twoim mieście pomijanych przez inne media. Codzienna dawka świeżych informacji z kategorii: społeczne, gospodarka, polityka, sport, kultura i inne. Felietony i ciekawostki z miasta i okolic czyli cykl "U nas w ogródku..." oraz "Co za miedzą piszczy.."

Skład Redakcji:

Redaktor Naczelny: Janusz Ławecki

Redaktorzy:

 

Skład Redakcji:

Redaktor Naczelny: 

Janusz Ławecki

Redaktorzy: 


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Polityka Cookies.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

 

WOLNE MIASTO SIEMIANOWICE

FAKTY I WYDARZENIA Z REGIONU

Artykuły


 

PUBLIKACJE

GALERIA

11 października 2018

Andrzej Gościniak łamie prawo! Oto człowiek, który chce nam mówić, co mamy robić gdy tymczasem łamie prawo i świadomie prowadzi kampanię w sposób niezgodny z prawem!

Zadzwoniłem w tej sprawie do Naczelnika Wydziału Komunalnego Pana Damiana Kołakowskiego. W odpowiedzi usłyszałem, że zgłosili sprawę do Straży Miejskiej. Dzwonię do Straży Miejskiej i dowiaduję się, że zrobili zdjęcia, spisali protokół i wysłali pismo do komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej z żądaniem usunięcia nielegalnych plakatów wyborczych. Pewnie niebawem usuną te plakaty. Po wyborach. Podsumujmy, Urząd Miasta stwierdził nielegalne plakaty wyborcze na terenach należących do Gminy. Wolno zamieszczać oczywiście na terenach prywatnych, w witrynach sklepów i na słupach Tauronu. Tak robi większość kandydatów. Ale nie Andrzej Gościniak. Za nic ma prawo. On jest ponad prawem. A co mu zrobią? Zgodnie z zarządzeniem Prezydenta, jedynym miejscem do prezentacji kandydatów w wyborach są słupy ogłoszeniowe. Na terenach Gminnych w tym na wszelkich terenach zielonych nie wolno umieszczać żadnych materiałów wyborczych. OK! Andrzej Gościniak z Platformy Obywatelskiej ma w dupie prawo i na każdym skwerku zamieszcza swoją ohydną facjatę w nadziei, że ktokolwiek go poprze w wyborach. Moja ocena jest taka: Nie wolno zamieszczać to nie zamieszczam. Andrzej Gościniak i Platforma Obywatelska, jest ponad prawem i zamieszcza. Świadomie łamie prawo i powinni ponieść za to odpowiedzialność. Wyborcy to ocenią SZANOWNA PLATFORMO OBYWATELSKA!

 

 

Autor: Janusz Ławecki

Platforma Obywatelska i Andrzej Gościniak bezczelnie łamią prawo!